Deszcz łez | Izabela Prymas

Data: 19.06 godz. 19:00 (w ramach Krótkich form choreograficznych)| Czas trwania: 6-7 min.
Miejsce: Aula im. Janusza Korczaka Wydziału Nauk o Edukacji Uniwersytetu w Białymstoku, ul. Świerkowa 20
Cena: wstęp wolny (obowiązuje rezerwacja wejściówek)

fot. Karolina Jóźwiak

O SPEKTAKLU


“Znowu deszcz… rozczarowanie…zawód…ale czy naprawdę? Przecież deszcz to życie, nadzieja, to woda tak cudowna i tak potrzebna. Rozkoszuj się dotykiem i chłodem deszczu. Smak wody… mdły i oczywisty, gdy go masz na co dzień. Płyn tak powszedni i dostępny, będzie zawsze…a co jeśli nie? Co jeśli trzeba będzie walczyć o każdą kroplę? Co poczujesz, gdy przypomnisz sobie, że sam się do tego przyczyniłeś?…”


Izabela Prymas – Tancerka związana z tańcem współczesnym od 6 roku życia. Na co dzień tańczy w Szkole Tańca Warszawska 66 w Olsztynie. Współpracowała z Teatrem im. Stefana Jaracza w Olsztynie (spektakl Sztukmistrz Miasta Lublina), Olsztyńskim Teatrem Ulicznym (spektakl Z), Fundacją Tańca i Sztuki Artoffnia (spektakl The best of Queen show – A night at the Planetarium). Uczestniczka licznych festiwali i turniejów tańca, gdzie prezentowała swoje autorskie choreografie (m.in. etiudę Deszcz Łez podczas festiwalu “Fala Tańca” organizowanego w Warszawskim Promie Kultury).”

 

PRZED UDZIAŁEM W WYDARZENIACH FESTIWALU ZAPOZNAJ SIĘ Z WARUNKAMI UCZESTNICTWA ZWIĄZANYMI Z PANDEMIĄ COVID-19 DOSTĘPNYMI TUTAJ

Autor i wykonawca: Izabela Prymas

Muzyka: zespół “Besides”, utwór “May I take you home”